dukla sportovní

 
29.11.2016
Autor:
jiri vítek, jiri zelezny
Typ:
urbanismus
Status:
soutěž

Sídliště Dukla je zónováním rozděleno na residenční části a zónu veřejných staveb v parku. Areál sportoviště Dukla tvoří gradaci a jižní ukončení Zeleného parku. V návrhu přistupujeme k propojování sportovního areálu s celkem parku. Používáme digitálních metod pro optimální urbanistickou strukturu. Síť tvoří prostorovou osnovu přeloženou do cest, které tvoří nový landscape. Do sítě vkládáme architektonický prototyp hal. Skořepina je ideální pro velkorozponové konstrukce.

Zobrazit více

městské zásahy Žďár nad Sázavou

 

Pro Městské zásahy ve Ždáře nad Sázavou jsem vytvořil několik inspirativních projektů, které by dokázali transformovat zapomenutá místa, či vyřešit palčivá místa města.

04.11.2016
Více informací

Akademický klub ESF Brno

 

Akademický klub je multifunkční prostor jehož základní funkce jsou přednáškový sál, neformální klidová část a jídelní část s barem a kuchyňkou. Nový prostor byl navržen jako světlý energií nabitý interiér.

18.07.2016
Více informací

letiště Praha - uprava prostoru , soutěž

 

Soutěžní návrh na úpravu prostoru před terminály Letiště Václava Havla v Praze. Navrhujeme řešit letiště jako celek, urbanizovaný svobodně pomocí solar Envelope. Vytváříme architektonické pole které dokáže navigovat a orientovat uživatele. projekt vznikl ve sdružení SUPERLABOR.

30.06.2016
Více informací

rodinný dům v hlubokých dvorech

 

rodinný dům pro mladou rodinu s malými náklady a maximálním efektem, dřevostavba na obdélníkovém půdorysu krytá sedlovou střechou

08.11.2010
Více informací