Městská třída Žďár nad Sázavou

 
21.02.2017
Autor:
jiri vitek, kristyna uhrova, jiri zelezny, spoluprace model. albert novák
Lokalita:
žďár nad sázavou
Typ:
urbanismus
Status:
soutěž

Soutěžní návrh úpravy městské třídy ve Žďáře dále rozvíjí ideu bohatého a informovaného urbanistického pole. Propracováváme koncept regionálního parametricismu vyhledáním klíčových místních specifik a jejich zapracováním do městské tkaniny.

Zobrazit více

dům Velká losenice

 

Rodinný zděný dům pro mladou rodinu. Racionální rozložení založené na čtvcercích a průhledech domu do krásného exteriéru vysočiny. Střízlivá stavba s rozpočtem do 2,5 mio uzpůsobená

28.12.2016
Více informací

Dům Zdar nad Sazavou 3

 

Jednopodlažní rodinný dům s podsklepením. Pasivní dřevostavba s difuzně otevřenou, tzv. dýchající, konstrukcí. Zateplení pomocí dřevovlákna. Fasáda z desek Equitone. Prostorová bohatost s ložnicemi orientovanými do zahrady.

01.07.2014
Více informací

rekonstrukce Rodinného řadového domu v Brně

 

Rekonstrukce prvorepublikového řadového domu v Brně. Vertikální dům s bohatou výbavou. Střešní loft, Rietvieldova koupelna a zkušebna ve sklepě. Vše co pořádní jazzmeni potřebují.

19.04.2012
Více informací

dukla sportovní

 

Soutěžní projekt na rekonstrukci a rozvoj sportovního areálu Dukla v Pardubicích. Navrhujeme propojeni sprotovních hal s resideční částí. Otevřenost bez plotů. Používáme digitálních metod. Nejlepší je křivka a skořepina.

29.11.2016
Více informací